Kwestie Bezpieczeństwa

Czy Rowery Elektryczne Są Bezpieczne?
Bezpieczeństwo rowerów elektrycznych


 

"Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem roweru elektrycznego, prawdopodobnie zadałeś sobie to pytanie.

Odpowiedź brzmi: tak, rowery elektryczne są bezpieczne, jak to tylko możliwe. Oczywiście pod warunkiem, że bezpieczeństwo było priorytetem na każdym etapie projektowania roweru do momentu, gdy lokalny sklep rowerowy przeprowadzi kontrolę bezpieczeństwa przed wydaniem roweru.

A skąd wiesz, czy bezpieczeństwo jest priorytetem? Poniżej zdefiniowaliśmy cztery bardzo ważne informacje."

 

 


 

   
Twój rower elektryczny ma certyfikat UL 2849 w zakresie ochrony przed zagrożeniem pożarowym.
Jednym z największych zagrożeń rowerów elektrycznych jest zagrożenie pożarowe. Kupując rower elektryczny, należy zawsze wybierać system napedowy i akumulator z certyfikatem UL 2849.
Rama Twojego roweru elektrycznego została przetestowana i uzyskała certyfikat z zakresu dużych obciążeń.
Rowery elektryczne są reklamowane z określonym limitem obciążenia i konieczne jest, aby najważniejsze części roweru - rama i widelec - były przetestowane laboratoryjnie przez firmę zewnętrzną i uzyskały certyfikat. Ma to na celu upewnienie się, że wytrzymają siły związane z deklarowanym obciązeniem.
   
Komponenty Twojego roweru elektrycznego są odpowiednie do sprostania rygorom w czasie jazdy.
Jazda na rowerze elektrycznym powoduje duże obciążenie ramy, widelca, hamulców i kół. Potrzebujesz kamponentów wyższej jakości, aby zapewnić płynną, stabilną szybką jazdę i pomóc Ci zatrzymać się w deszczu lub słońcu.
Twój rower elektryczny zbudowany i spawdzony jest przez profesjonalistę.
Nie kupiłbyś samochodu przez internet do samodzielnego montażu. Rowery elektryczne to również skomplikowane maszyny, które powinni budować i sprawdzać profesjonaliści. Twój wyspecjalizowany lokalny sklep rowerowy to najlepsze miejsce, aby bezpiecznie rozpocząć przygodę z nowym rowerem elektrycznym.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl