Cenniki do pobrania
Obsługiwane płatności

Rower Roji Tern Clutch

Rower Roji Tern Clutch
Rower Roji Tern Clutch

Model Clutch to wcielenie ducha designu Roji: minimalistyczny, lecz niezwykle funkcjonalny rower miejski. Został zaprojektowany w Japonii i jest dostępny w gamie rozmiarów od 42 do 58 cm. Mniejsze rowery są osadzone na kołach 650c, większe na 700c. Oznacza to, że są statyczne i prowadzi się je komfortowo, niezależnie od rozmiaru ramy. Dzięki ramie semi-aero i uniesionej kierownicy, sprosta wszystkim wymaganiom jazdy miejskiej.

Cena: 2 350,00 zł

Rower Roji Tern Rally

Rower Roji Tern Rally
Rower Roji Tern Rally

Model Rally skrywa wszystko w detalach – im bliżej się mu przyglądasz, tym lepsze robi wrażenie. Począwszy od jednocalowego, polerowanego mostka, klasycznej srebrnej korby, na skórzanych rączkach kończąc – to połączenie ponadczasowego wzornictwa z nutą nowoczesności. Co najważniejsze, koła są dostępne w wersji 650c i 700,  dzięki czemu jazda tym modelem jest tak samo przyjemna, niezależnie od rozmiaru.

Cena: 3 390,00 zł

Rower Roji Tern Rivet

Rower Roji Tern Rivet
Rower Roji Tern Rivet

Rivet to klasyczny rower szosowy z zakrzywioną kierownicą i minimalistycznym wykończeniem. Osadzony na kołach 650c lub700c i obręczach deep-v dla osiągnięcia sztywności i aerodynamicznej wydajności. Klasyczna manetka Dura-Ace i uniwersalny napęd jednokołowy Claris gwarantują wszechstronność wymaganą do jazdy miejskiej. Nic dodać, nic ująć.

Cena: 3 490,00 zł

Rower Roji Tern Rip

Rower Roji Tern Rip
Rower Roji Tern Rip

Rip został zaprojektowany w duchu funkcjonalnego minimalizmu. Za sprawą opływowych obręczy deep-v i rury ramowej o ostrych kątach, z łatwością przemierza miasto. Uniesiona kierownica pozwala na łatwe manewrowanie w miejskiej przestrzeni. Posiada prosty napęd jednokołowy i biegi przystosowane do jazdy w każdych warunkach –  od wąskich uliczek Osaki, po główną arterię San Francisco.

Cena: 3 650,00 zł

Rower Roji Tern Gleam

Rower Roji Tern Gleam
Rower Roji Tern Gleam

Smukła, chromowana rama modelu Gleam charakteryzuje się wykończeniem na wysoki połysk, wewnętrznym prowadzeniem linek oraz ich opływowymi wyprowadzeniami na zewnątrz. Pozostałe klasyczne detale, jak jednocalowy mostek wpuszczany, opony Panaracer i manetka Dura-Ace nawiązują do dorobku japońskiego wzornictwa. Charakterystyczna ukośna rura górna zapewnia optymalną prędkość i pozycję, zaś koła 650c odpowiednie wyważenie roweru, nawet przy mniejszym rozmiarze ramy.

Cena: 7 700,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl