Cenniki do pobrania
Obsługiwane płatności
Opcje przeglądania

Rower Roji Tern Rally

Rower Roji Tern Rally
Rower Roji Tern Rally

Model Rally skrywa wszystko w detalach – im bliżej się mu przyglądasz, tym lepsze robi wrażenie. Począwszy od jednocalowego, polerowanego mostka, klasycznej srebrnej korby, na skórzanych rączkach kończąc – to połączenie ponadczasowego wzornictwa z nutą nowoczesności. Co najważniejsze, koła są dostępne w wersji 650c i 700,  dzięki czemu jazda tym modelem jest tak samo przyjemna, niezależnie od rozmiaru.

Cena: 3 390,00 zł

Rower Roji Tern Rip

Rower Roji Tern Rip
Rower Roji Tern Rip

Rip został zaprojektowany w duchu funkcjonalnego minimalizmu. Za sprawą opływowych obręczy deep-v i rury ramowej o ostrych kątach, z łatwością przemierza miasto. Uniesiona kierownica pozwala na łatwe manewrowanie w miejskiej przestrzeni. Posiada prosty napęd jednokołowy i biegi przystosowane do jazdy w każdych warunkach –  od wąskich uliczek Osaki, po główną arterię San Francisco.

Cena: 3 650,00 zł

Rower Roji Tern Rivet

Rower Roji Tern Rivet
Rower Roji Tern Rivet

Rivet to klasyczny rower szosowy z zakrzywioną kierownicą i minimalistycznym wykończeniem. Osadzony na kołach 650c lub700c i obręczach deep-v dla osiągnięcia sztywności i aerodynamicznej wydajności. Klasyczna manetka Dura-Ace i uniwersalny napęd jednokołowy Claris gwarantują wszechstronność wymaganą do jazdy miejskiej. Nic dodać, nic ująć.

Cena: 3 490,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl